ERL055R1000GKEA500
MFR.Part #
ERL055R1000GKEA500
JLCPCB Part #
C6550295
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.1Ω Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors