ERL055K6200FKEA500
MFR.Part #
ERL055K6200FKEA500
JLCPCB Part #
C3552866
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors