ERL0557K600FKEA500
MFR.Part #
ERL0557K600FKEA500
JLCPCB Part #
C3394325
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors