ERL0554K900FKEB500
MFR.Part #
ERL0554K900FKEB500
JLCPCB Part #
C3479296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors