ERL054K9900FKEK500
MFR.Part #
ERL054K9900FKEK500
JLCPCB Part #
C3498923
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors