ERL054K2200FKEB500
MFR.Part #
ERL054K2200FKEB500
JLCPCB Part #
C3355574
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors