ERL0546R400FKEK500
MFR.Part #
ERL0546R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3448071
Description
-65℃~+175℃ 125mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors