ERL0545R300FKEB500
MFR.Part #
ERL0545R300FKEB500
JLCPCB Part #
C3543321
Description
-65℃~+175℃ 125mW 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors