ERL053K5700FKEA500
MFR.Part #
ERL053K5700FKEA500
JLCPCB Part #
C3544929
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors