ERL0533R200FKEA500
MFR.Part #
ERL0533R200FKEA500
JLCPCB Part #
C3368625
Description
-65℃~+175℃ 125mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors