ERL0531R600FKEK500
MFR.Part #
ERL0531R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3390888
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors