ERL05316K00FKEA500
MFR.Part #
ERL05316K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3393509
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors