ERL052M2000JNUL37
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL052M2000JNUL37
JLCPCB Part #
C3554707
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.2MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors