ERL052M2000JNR636
MFR.Part #
ERL052M2000JNR636
JLCPCB Part #
C3455188
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.2MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors