ERL052K8700FKEK500
MFR.Part #
ERL052K8700FKEK500
JLCPCB Part #
C3447161
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors