ERL052K3200FKEB500
MFR.Part #
ERL052K3200FKEB500
JLCPCB Part #
C3528896
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors