ERL051K5000GKEB500
MFR.Part #
ERL051K5000GKEB500
JLCPCB Part #
C3465550
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors