ERL0517K800FKEK500
MFR.Part #
ERL0517K800FKEK500
JLCPCB Part #
C3374038
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors