ERL0517K400FKEA500
MFR.Part #
ERL0517K400FKEA500
JLCPCB Part #
C3575034
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors