ERL05174R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05174R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3448988
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors