ERL0511R500FKEK500
MFR.Part #
ERL0511R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3416728
Description
-65℃~+175℃ 11.5Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors