ERL0511R000FKEA500
MFR.Part #
ERL0511R000FKEA500
JLCPCB Part #
C3493583
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors