ERL05107K00FKEA500
MFR.Part #
ERL05107K00FKEA500
JLCPCB Part #
C3553371
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors