ERC70806K00FKEK500
MFR.Part #
ERC70806K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3375864
Description
-65℃~+175℃ 750mW 806kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS