ERC7051R100FEEB500
MFR.Part #
ERC7051R100FEEB500
JLCPCB Part #
C3400625
Description
-65℃~+175℃ 51.1Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS