ERC70487K00FHEB500
MFR.Part #
ERC70487K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3531265
Description
-65℃~+175℃ 487kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS