ERC7016K500FKEB500
MFR.Part #
ERC7016K500FKEB500
JLCPCB Part #
C3489109
Description
-65℃~+175℃ 16.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS