ERC65953K00FKEK500
MFR.Part #
ERC65953K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3569372
Description
-65℃~+175℃ 500mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS