ERC65887R00FHEB500
MFR.Part #
ERC65887R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3449292
Description
-65℃~+175℃ 500mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS