ERC65715K00FHEB500
MFR.Part #
ERC65715K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3578397
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS