ERC656K9800FHEB500
MFR.Part #
ERC656K9800FHEB500
JLCPCB Part #
C3397529
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS