ERC65681R00BHEK500
MFR.Part #
ERC65681R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3546599
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS