ERC65523K00BEEK500
MFR.Part #
ERC65523K00BEEK500
JLCPCB Part #
C3411373
Description
-65℃~+175℃ 500mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS