ERC65499R00BHEK500
MFR.Part #
ERC65499R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3419555
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS