ERC6540K200BEEB500
MFR.Part #
ERC6540K200BEEB500
JLCPCB Part #
C3393516
Description
-65℃~+175℃ 40.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS