ERC652K3200BHEB500
MFR.Part #
ERC652K3200BHEB500
JLCPCB Part #
C3512501
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS