ERC6526K100FEEA500
MFR.Part #
ERC6526K100FEEA500
JLCPCB Part #
C3531865
Description
-65℃~+175℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS