ERC6524K300BHEB500
MFR.Part #
ERC6524K300BHEB500
JLCPCB Part #
C3455140
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS