ERC651K3200BEEA500
MFR.Part #
ERC651K3200BEEA500
JLCPCB Part #
C3458998
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS