ERC65198K00BHEB500
MFR.Part #
ERC65198K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3394486
Description
-65℃~+175℃ 198kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS