ERC6518K900BHEK500
MFR.Part #
ERC6518K900BHEK500
JLCPCB Part #
C3515498
Description
-65℃~+175℃ 18.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS