ERC6512K600BEEK500
MFR.Part #
ERC6512K600BEEK500
JLCPCB Part #
C3378202
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS