ERC65124K00BHEA500
MFR.Part #
ERC65124K00BHEA500
JLCPCB Part #
C3360242
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS