ERC65105R00FEEB500
MFR.Part #
ERC65105R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3564004
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS