ERC5595R300FKEK500
MFR.Part #
ERC5595R300FKEK500
JLCPCB Part #
C3440364
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS