ERC5595R300FEEB500
MFR.Part #
ERC5595R300FEEB500
JLCPCB Part #
C3350292
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS