ERC55953K00BEEK600
MFR.Part #
ERC55953K00BEEK600
JLCPCB Part #
C3421004
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS