ERC5592K000DHEK600
MFR.Part #
ERC5592K000DHEK600
JLCPCB Part #
C3538371
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS