ERC558K0600FKEB600
MFR.Part #
ERC558K0600FKEB600
JLCPCB Part #
C3396225
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS