ERC55887R00FHEB600
MFR.Part #
ERC55887R00FHEB600
JLCPCB Part #
C3499414
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS